SIA „Nordic Plast” saņem eksporta izcilības balvu "The Red Jackets"

Aplūko kartē

Aplūko kartē

23.10.2015

Eksporta atbalsta kustība "The Red Jackets" svinīgā ceremonijā apbalvojusi 25 labākos Latvijas eksporta zīmolus, kā arī desmit uzlecošās eksporta zvaigznes "Rising Stars".

Tituls „The Red Jackets"” un sarkanā žakete piešķirta arī Eco Baltia grupas otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumam "Nordic Plast” - vienam no vadošajiem otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas pārstrādā lietotas polietilēna LDPE plēves un cietās plastmasas HDPE.

Savukārt Latvijas Zaļā punkta simpātiju balvu pasniedza Undīne Būde, Eco Baltia grupas padomes priekšsēdētāja vietniece, rotaļu kluču ražotājam „GIGI BLOKS”, kas izgatavo lielizmēra kartona rotaļu klučus bērniem.

Lai noskaidrotu labākos eksportējošos zīmolus, eksporta konsultāciju uzņēmums "GatewayBaltic" sadarbībā ar finanšu konsultāciju uzņēmumu BDO un mārketinga aģentūru "DDB Latvia" izpētīja vairāk nekā 1300 Latvijas eksportējošo uzņēmumu rādītājus, kuru eksporta apgrozījums pārsniedz vienu miljonu eiro. Pētījumā tika noskaidroti 100 Latvijas labākie eksportējošie zīmoli, no kuriem ekspertu komisija nominējusi 25 izcilākos eksporta zīmolus "The Red Jackets" titulam.

"The Red Jackets" kustību ir izveidojuši domubiedri, kam rūp Latvijas eksports un mūsu tēls ārvalstīs. Kustību un Latvijas eksporta izcilniekus atbalsta "BaltCap", "Altum", "Latvijas Zaļais punkts", "Varul" un BDO, kā arī to partneru un draugu vidū ir vairākas valstiskas un nevalstiskas organizācijas, kā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Darba devēju konfederācija, Ārlietu ministrija, Latvijas Institūts, "SSE Riga", "GatewayBaltic", DDB, zīmolu ligzda "Matka", "BIG event", "Coface" un tai pievienojas aizvien vairāk partnerorganizāciju un draugu.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67 069 812

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv