Kontakti

Aplūko kartē

Aplūko kartē

Rūpnīcu iela 4
Olaine,
LV-2114

Tālr.: +371 67069812
Fakss: +371 67069815
E-pasts: np@nordicplast.lv
Reģ. nr.: 40003495810
Banka: Nordea Bank Finland Plc., NDEALV2X
Konts: LV45NDEA0000083145717(EUR)
   

Darbinieku kontakti:

Viktorija Jurkevica
Biroja vadītāja

Tālr.: 67069812
viktorija.jurkevica@nordicplast.lv

Andris Trumars
Direktora vietas izpildītājs

Mob. tālr.: 26865745
andris.trumars@nordicplast.lv

Andris Vanags
Loģistikas nodaļas vadītājs

Mob.tālr. 26336341
andris.vanags@petbaltija.lv

Māris Lūkins
Iepirkumu menedžeris

Tālr.: +371 67069812
Mob. tālr.: +371 20232414
maris.lukins@ecobaltia.lv

Aigars Krencs
Sagādnieks

Tālr.: 67069812

Mob. tālr.: 28350001              

aigars@nordicplast.lv

Irina Dumanska
Pārdošanas menedžere

Tālr.: +371 67069812
Mob. tālr.: +371 26389426
irina.dumanska@nordicplast.lv

Evija Jumeja
Noliktavas vadītāja

Mob. tālr.: 26058605
evija@nordicplast.lv

Nelli Kudrina
Ražošanas vadītāja

Tālr.: 67069812

Mob. tālr.: 26587093              

nelli@nordicplast.lv

Anete Aleksandrova
Administratīvā vadītāja

Mob. tālr.: 26848641
anete.aleksandrova@nordicplast.lv

Vitālijs Rakels
Galvenais mehāniķis

Tālr.: 67069812

Mob. tālr.: 28660818              

vitalijs@nordicplast.lv

Raitis Drozdovs
Mehānikas tehnologs

Mob. tālr.: 28392091

raitis.drozdovs@nordicplast.lv

Sannija Jelsmane
Ražošanas tehnologs

Mob. tālr.: 67069812
sannija.jelsmane@nordicplast.lv

Sandis Fogelmanis
Mehānikas departamenta asistents

Mob. tālr.: 29195763
sandis.fogelmanis@nordicplast.lv

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67 069 812

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv