Kontakti

Aplūko kartē

Aplūko kartē

Rūpnīcu iela 4
Olaine,
LV-2114

Tālr.: +371 25726502
   
E-pasts: np@nordicplast.lv
Reģ. nr.: 40003495810
Banka: Luminor Bank AS, RIKOLV2X
Konts: LV04RIKO0000083145717(EUR)
   

Darbinieku kontakti:

Viktorija Jurkevica
Biroja vadītāja

Tālr.: + 371 25726502
viktorija.jurkevica@nordicplast.lv

Andris Trumars
Direktors

Mob. tālr.: 26865745
andris.trumars@nordicplast.lv

Māris Lūkins
Iepirkumu menedžeris

Mob. phone: +371 20232414
maris.lukins@nordicplast.lv

Ilze Daņilova
Pārdošanas menedžere

Mob. tālr.: +371 26389426
ilze.danilova@nordicplast.lv

Aigars Krencs
Sagādnieks

Mob. tālr.: + 371 28350001             

aigars@nordicplast.lv

Sandis Fogelmanis
Tehniskās nodaļas vadītājs

Mob. tālr.: + 371 29195763
sandis.fogelmanis@nordicplast.lv

Roberts Antonovs
Projektu asistents

Mob. tālr.: +371 27306867
roberts.antonovs@nordicplast.lv

Anete Aleksandrova
Administratīvā vadītāja

Mob. tālr.: 26848641
anete.aleksandrova@nordicplast.lv

Evija Jumeja
Noliktavas vadītāja

Mob. tālr.: + 371 26058605
evija@nordicplast.lv

Dmitrijs Sliško
Galvenais mehāniķis

Mob. tālr.: + 371 28648246             

dmitrijs.slisko@nordicplast.lv

Edgars Ozols
Noliktavas pārzinis

Mob tālr.: +371 28677470
edgars.ozols@nordicplast.lv

Sannija Jelsmane
Ražošanas vadītāja

Mob. tālr.: +371 26353154
sannija.jelsmane@nordicplast.lv

Armands Skutelis
Ražošanas tehnologs

Tālr.: +371 29387267
armands.skutelis@nordicplast.lv

Ineta Ķuze
Darba aizsardzības speciāliste

Mob. tālr.: +371 29208884
ineta.kuze@ecobaltia.lv

Kontaktinformācija

Tālrunis: + 371 25726502

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv