Kontakti

Aplūko kartē

Aplūko kartē

Rūpnīcu iela 4
Olaine,
LV-2114


Tālr.: +371 25726502
   
E-pasts: np@nordicplast.lv



Ziņojumiem par ētikas kodeksa pārkāpumiem

etika@nordicplast.lv

Reģ. nr.: 40003495810
Banka: Luminor Bank AS, RIKOLV2X
Konts: LV04RIKO0000083145717(EUR)


Ziņojumiem par sabiedrības interešu pārkāpumiem jeb "Trauksmes celšana"

+371 25 460 606 ( ierunājot ziņojumu balss pastā)

trauksme@nordicplast.lv

Darbinieku kontakti:

Viktorija Jurkevica
Personāla speciāliste

Tālr.: + 371 25726502
viktorija.jurkevica@nordicplast.lv

Andris Trumars
Direktors

Mob. tālr.: 26865745
andris.trumars@nordicplast.lv

Māris Lūkins
Iepirkumu menedžeris

Mob. phone: +371 20232414
maris.lukins@nordicplast.lv

Ilze Daņilova
Pārdošanas menedžere

Mob. tālr.: +371 26389426
ilze.danilova@nordicplast.lv

Anete Aleksandrova
Administratīvā vadītāja

Tālr.: + 371 29335998
anete.aleksandrova@nordicplast.lv

Roberts Antonovs
Tehniskās nodaļas vadītāja asistents

Mob. tālr.: +371 27306867
roberts.antonovs@nordicplast.lv

Kristīne Geidāne
Kvalitātes vadītāja

Mob. tālr.: 26848641
kristine.geidane@nordicplast.lv

Evija Jumeja
Noliktavas vadītāja

Mob. tālr.: + 371 26058605
Evija.jumeja@nordicplast.lv 

Dmitrijs Sliško
Tehniskās nodaļas vadītājs

Mob. tālr.: + 371 28648246             

dmitrijs.slisko@nordicplast.lv

Edgars Ozols
Noliktavas pārzinis

Mob tālr.: +371 28677470
edgars.ozols@nordicplast.lv

Armands Skutelis
Ražošanas vadītājs

Tālr.: +371 29387267
armands.skutelis@nordicplast.lv

Inese Vilciņa
Darba aizsardzības speciāliste

Mob. tālr.: +371 29638839

 

Inese.Vilcina@nordicplast.lv

Mārtiņš Potašs-Roznieks
Ražošanas tehnologs
Aigars Krencs
Sagādnieks

Mob. tālr.: + 371 28350001             

Aigars.krencs@nordicplast.lv

Kontaktinformācija

Tālrunis: + 371 25726502

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv