Eco Baltia

SIA "Nordic Plast" ietilpst  AS „Eco Baltia” uzņēmumu grupā, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un  pārstrādei.

"Eco Baltia" grupas vides apsaimniekošanas uzņēmumi ir veiksmīgi sadzīves atkritumu, būvgružu un dalīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas, kā arī citu vides pakalpojumu sniedzēji privātpersonām un uzņēmumiem. Grupas uzņēmumi ir vadošie savā darbības jomā un nozīmīgi nodokļu maksātāji pilsētās un reģionos, kuros tie strādā. "Eco Baltia grupa" ir atbildīgs un stabils darba devējs, kam rūp savu vairāk nekā 850 darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība. 

Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi – „Latvijas Zaļais punkts”, „Eco Baltia vide”, „Jumis”, „Pet Baltija”, „Nordic Plast” un "Ecoservice". Latvijā un ārvalstīs tiek apkalpoti vairāk nekā 45 000 klientu.   

Eco Baltia grupas darbība balstīta uz tādām vērtībām kā mērķtiecība, radošums, saimnieka attieksme, spēja saskatīt un izmantot iespējas, kā arī drosme un uzņēmība. Uzņēmuma vīzija ir kļūt par modernāko atkritumu reģenerācijas uzņēmumu Austrumeiropā, bet misija – atrast vērtību katrā lietā.  

EB_aplis_nr1_50_1_50.jpg
 
Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.
 

Partners

Eco Baltia PET Baltija Eco Baltia vide JUMIS Latvijas Zaļais punkts
Ecoservice

Kontaktinformācija

Tālrunis: + 371 25726502

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv