Eco Baltia

Eco Baltia grupa pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no atkritumu savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

Eco Baltia grupas vides apsaimniekošanas uzņēmumi ir veiksmīgi sadzīves atkritumu, būvgružu un dalīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas, kā arī citu vides pakalpojumu sniedzēji privātpersonām un uzņēmumiem.  

Grupas uzņēmumi ir vadošie savā darbības jomā un nozīmīgi nodokļu maksātāji pilsētās un reģionos, kuros tie strādā. Eco Baltia grupa ir atbildīgs un stabils darba devējs, kam rūp savu teju 700 darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība. 

Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi – „Latvijas Zaļais punkts”, „Eco Baltia vide”, „Eko Kurzeme”, „Jumis”, „Pet Baltija”, „Eko Pet” un „Nordic Plast”. Latvijā un ārvalstīs tiek apkalpoti vairāk nekā 45 000 klientu.   

Eco Baltia grupas darbība balstīta uz tādām vērtībām kā mērķtiecība, radošums, saimnieka attieksme, spēja saskatīt un izmantot iespējas, kā arī drosme un uzņēmība. Uzņēmuma vīzija ir kļūt par modernāko atkritumu reģenerācijas uzņēmumu Austrumeiropā, un misija – atrast vērtību katrā lietā.  

eco_baltia_struktura_lv

Partners

Eco Baltia PET Baltija Eco Baltia vide JUMIS Latvijas Zaļais punkts
Eko Kurzeme

Kontaktinformācija

Tālrunis: + 371 25726502

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv