Nordic Plast

 

SIA „Nordic Plast" ir viens no vadošajiem otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas pārstrādā lietotas polietilēna LDPE plēves un HDPE cietās plastmasas izstrādājumus.Tā kā polietilēns dabā ļoti ilgstoši nesadalās, tā apstrāde ir ļoti nozīmīga apkārtējās vides saglabāšanai. Atbildība par apkārtējo vidi - tas ir „Nordic Plast" darbs.

SIA „Nordic Plast” ietilpst „Eco Baltia grupā”, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2001.gadā SIA „Nordic Plast" ražošanas jaudas katru gadu ir pieaugušas, ražojot arvien augstvērtīgas izejvielas.  

Pārstrādes rezultātā top kvalitatīvs un augstas pievienotās vērtības galaprodukts - LDPE granulas, bet kopš 2010.gada augusta uzņēmums ražo arī HDPE granulas, kas izmantojamas dažādu detaļu un formu liešanai. 2012.gadā uzsākta PP granulu ražošana. 

SIA „Nordic Plast" neapstājas pie sasniegtā un rūpējas gan par ražotnes modernizāciju un tehnoloģiju attīstību, gan jauniem partneriem eksporta tirgos, piedāvājot konkurētspējīgas cenas un individuālu pieeju klientu vajadzībām. 

Mūsu partneri ir gan „Eco Baltia grupas” otrreizējo izejvielu apstrādes uzņēmums SIA „Eko Reverss”, gan izejvielu piegādātāji no kaimiņvalstīm. Savukārt galvenais produkcijas noieta tirgus ir Eiropas Savienības valstis (Vācija, Francija, Nīderlande, Čehija, Itālija, Lietuva un Igaunija).

SIA „Nordic Plast” atrodas „Nordic Industrial” parkā Olainē. 

Kontaktinformācija

Tālrunis: + 371 25726502

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv