LDPE granulas, HDPE granulas un PP granulas

„Nordic Plast” pārdod šādus gala produktus:

  • naturālās LDPE granulas, ko iegūst no caurspīdīgas plēves,
  • pelēkās jeb tumšās LDPE granulas, ko iegūst no tumšas krāsas plēves un lietotiem iepakojuma maisiņiem, 
  • pelēkas/melnas HDPE granulas, ko iegūst, pārstrādājot PET pudeļu korķus,
  • pelēkas/miksētas PP granulas, ko iegūst, pārstrādājot polipropilēna maisus,
  • HDPE ekstrūzijas granulas, ko iegūst pārstrādājot cieto plastmasu (kannas, pudeles).

Polimēru pārstrādes galvenie etapi ir plastmasas plēves savākšana un pāršķirošana, mazgāšana, kausēšana un granulēšana. Iepazīties ar pārstrādes procesu >>

LDPE, HDPE un PP granulu pielietojums

Pasaulē ir liels pieprasījums pēc otrreizējām izejvielām. Galvenais „Nordic Plast” produkcijas noieta tirgus ir Eiropas Savienības valstis, kurās tiek realizēti 90 procenti plastmasas granulu. Šis produkts paredzēts dažādu detaļu, kā arī kastu un palešu liešanai.

Kvalitatīvs produkts

Lietuvas, Polijas, Vācijas, Dānijas, Nīderlandes un Francijas ražotāji augstu novērtē „Nordic Plast” otrreizējās izejvielas kvalitāti, kas tiek panākta, pārstrādājamo plēvi un HDPE materiālu pāršķirojot ar rokām. Tā iespējams nodrošināt, ka granulatorā nonāk polietilēna plēve un HDPE materiāls bez citu materiālu piemaisījumiem, kas savukārt garantē kvalitatīvu gala produktu. Polimēru pirmapstrāde ar rokām ir visai reta prakse Eiropā, tāpēc „Nordic Plast” produkts ir ļoti konkurētspējīgs.

Naturālās LDPE granulas iegūst no caurspīdīgas plēves. Naturālās LDPE granulas ir ekstrūzijas materiāls, kas paredzēts polietilēna plēves izpūšanai.

Pelēkās jeb tumšās LDPE granulas iegūst no tumšas krāsas plēves un lietotiem iepakojuma maisiņiem. Granulas ir pelēkā un melnā krāsā. Pelēkās jeb MIX LDPE granulas ir ekstrūzijas materiāls, kas paredzēts polietilēna plēves izpūšanai.

Pelēkas/ melnas HDPE granulas, ko iegūst, pārstrādājot PET pudeļu korķus, ir paredzētas dažādu detaļu liešanai (piemēram, paletes un kastes).

Pelēkas/miksētas PP granulas, ko iegūst, pārstrādājot polipropilēna maisus. Blīvums 0,855-0,956 g/cm3. MFI 5.1-8.0 (230oC/2.16kg).

Kontaktinformācija

Tālrunis: + 371 25726502

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltija.lv