Polimēru pārstrādes uzņēmums

SIA "Nordic Plast" ir otreizējās pārstrādes uzņēmums, kas specializējas LDPE un PP materiālu pārstrādē augstas kvalitātes granulās.

Vēsture

SIA “Nordic Plast” ir viens no vadošajiem otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas dibināts 2000. gada maijā. Uzņēmums pārstrādā polietilēna (LDPE) plēvi un polipropilēna (PP) materiālus, no kuriem tiek ražotas izejvielas (granulas) jaunu plastmasas produktu ražošanai. Periodā no 2010. līdz 2012. gadam liela uzmanība veltīta jaunu produktu izpētei un ieviešanai ražošanā, kā arī līdztekus LDPE materiāla pārstrādei uzsākta HDPE un PP pārstrāde.

2014.gadā “Nordic Plast” ieguldīja 2,5 milj. EUR jaunās pārstrādes iekārtās ražošanas jaudas palielināšanai. 2022. gadā uzņēmums uzsāka sadarbību ar “big bag” maisu ražotāju “Thrace Polybulk”. Sadarbības rezultātā izlietotie polipropilēna big bag maisi “Nordic Plast” ražotnē pārtop par augstvērtīgām granulām, kas pēc tam tiek izmantotas jaunu big bag maisu ražošanai. Gadu vēlāk “Nordic Plast” ieguldīja 2,8 miljonus EUR otrreizējo izejvielu šķirošanas un pārstrādes līnijas automatizācijā ar mērķi kāpināt otrreizējo izejvielu pārstrādes jaudas līdz pat 30%, vienlaikus audzējot uzņēmuma efektivitāti un konkurētspēju starptautiskajos tirgos.

Savukārt 2024. gada pavasarī tika uzsākta uzņēmuma darbības pārcelšana no Olaines, kurā “Nordic Plast” uzturējās vairāk nekā 20 gadus, uz jaunām telpām Jelgavā, Aviācijas ielā 18 G, kur ir pieejamas telpas attīstības projektiem.

Produkts

Uzņēmuma galaprodukts ir augstas kvalitātes LDPE un PP granulas.

Misija

Mūsu uzņēmums velta īpašu uzmanību polietilēna iepakojuma pārstrādei. Polietilēns vides apstākļos sadalās ļoti lēni, tādēļ tā pārstrādei ir ļoti liela nozīme. Atbildība pret vidi ir “Nordic Plast” vērtību pamatā.

Uzņēmuma misija ir piešķirt jaunu dzīvi ikvienam plastmasas iepakojumam. Uzņēmuma vīzija ir kļūt par vadošo partneri aprites ekonomikas veidošanā!

Nordic Plast ir daļa no aprites ekonomikas mehānisma un 95% no savas produkcijas pārdod gan Eiropas, gan Āzijas tirgū.

Kvalitātes nodrošināšana

Uzņēmums nepārtraukti modernizē savas ražošanas tehnoloģijas. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas, kā arī īpašu uzmanību mūsu pastāvīgo klientu vajadzībām. Mums rūp mūsu produktu kvalitāte.

Nāc strādāt pie mums

Mums ir vairāki aktuāli darba piedāvājumi. Ja esat ieinteresēts plastmasas pārstrādes nozarē, pievienojieties mums!